Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Oficjalne otwarcie nowej siedziby Izby Rolniczej w Opolu

W dniu 14 marca 2016 Gościniec Sternalice miał przyjemość uczestniczyć w oficjalnym otwarciu nowej siedziby Izby Rolniczej w Opolu oraz zorganizować z tej okazji catering dla ok. 100 gości.


Oficjalnie otwarto nową siedzibę Izby Rolniczej w Opolu. W budynku przy ulicy Północnej 2 w Opolu znajdują się biura i sala konferencyjna. Budowa rozpoczęła się w 2014 na działce przekazanej samorządowi rolniczemu przez OT Agencji Nieruchomości Rolnych.


izba_otwarcie_4_400

 

W uroczystości otwarcia nowej siedziby wzięli udział członkowie walnego zgromadzenia IR w Opolu, władze regionalne, duchowni oraz przedstawiciele instytucji współpracujących w rolnictwem: agencji państwowych, organizacji rolniczych i Politechniki Opolskiej


izba_otwarcie_1_400

 

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Opolu-Gosławicach. Następnie odbyła się ceremonia otwarcia i przecięcia wstęgi w nowym budynku o powierzchni blisko 400 metrów kwadratowych.


izba_otwarcie_2_400

 

Prezes IR w Opolu Herbert Czaja przypomniał, że starania o samodzielną siedzibę dla samorządu rolniczego rozpoczęły się kilka lat temu. Izba zajmowała dotychczas pomieszczenia wynajmowane w biurowcach należących do innych organizacji. Prezes podkreślił również, że dzisiaj przyszedł moment uniezależnienia się, Izba będzie mogła nareszcie w komfortowych warunkach realizować swoją misję związaną z pracą na rzecz opolskiego środowiska rolniczego.


izba_otwarcie_3_400

 

Goście mogli zapoznać się z filmem przypominającym historię samorządu rolniczego założonego w 1996 roku. Dokument przedstawił początki działalności Izby Rolniczej na Opolszczyźnie, kiedy rolnictwo znajdowało się w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej. Przypomniano również działalność izby związaną z interwencjami dotyczącymi najważniejszych problemów.

 

Izba Rolnicza obchodzi w tym roku 20-lecie powstania. Uroczystości rocznicowe zaplanowano na czerwiec.

Źródło: www.izbarolnicza.opole.pl/izba/public/article/fetcharticle/chapter/12/position/10/


Aktualności

Wolne terminy na komunię 2019-2020-2021-2022!

Wolne weekendy na wesela 2019!


 

 


Sternalice 69
tel.: 601 97 60 69
e-mail: info@gosciniecsternalice.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA